Najlepsze kosmetyki do solarium

Kosmetyki do solarium to specjalistyczne preparaty przeznaczone do używania przed sesją opalania. Są stworzone po to, by pomóc nam uzyskać zdrową, równomierną i piękną opaleniznę, jednocześnie dbając o kondycję naszej skóry.

W składzie kosmetyków do opalania w solarium, poza składnikami nawilżającymi, pielęgnującymi , znajdują się również specjalne substancje, zwane bronzerami. Mają one za zadanie zwiększyć naturalną zdolność skóry do opalania się oraz przyspieszyć proces jej pigmentacji.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kosmetyków do solarium: do całego ciała,do twarzy szyi i dekoltu,do nóg przed opalaniem i po opalaniu.

Specjalistyczne kosmetyki do solarium, pomagają uzyskać intensywną opaleniznę, jednocześnie utrzymując skórę w doskonałej kondycji. Przyspieszają proces brązowienia skóry, jednocześnie chroniąc ją i pielęgnując. Kosmetyki do solarium pomagają w 100% wykorzystać czas opalania podczas sesji. Opalenizna w rezultacie jest zdrowsza, ciemniejsza, a efekty widoczne są już podczas pierwszych sesji opalania.

Czy kosmetyki do solarium wspomagają opalanie? Warto wspomnieć, że w przypadku braku użycia kosmetyku  podczas seansu opalania w solarium, skóra opala się efektywnie 40-60% tego czasu.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kosmetyki do solarium znanych i cenionych marek. 

Magical Sun

Magical Sun to jedna z najstarszych linii kosmetyków do solarium na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie przyniosło efekt w postaci stworzenia kilku serii produktów wspomagających prowadzenie solarium. Solidna marka potrafi dostosowywać swój asortyment do najnowszych trendów oraz oczekiwań swoich Klientów.

Kosmetyki do solarium sklep

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego z kosmetykami do solarium