skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Najlepsze urządzenia do solarium – Używane solaria Ergoline, MegaSun, Soltron

Najlepsze urządzenia do solarium – Używane solaria Ergoline, MegaSun, Soltron

Używane solaria Ergoline, MegaSun, Soltron. Jakość i sprawność funkcjonowania solarium w głównej mierze zależą od wykorzystywanego w nim sprzętu. Najważniejsze jego cechy to: niezawodność, skuteczność i bezpieczeństwo. Która firma produkuje dziś najlepsze urządzenia? Które maszyny postawić we własnym solarium? Poniższy przegląd najpopularniejszych dziś producentów powinien pomóc w znalezieniu odpowiedzi na te pytania.

 

Ergoline – solidność i nowoczesność

Używane solaria Ergoline. Przez wielu specjalistów sprzęt do opalania marki Ergoline uznawany jest za najlepszy na rynku. Czy takie oceny są zasłużone? Rzeczywiście, nie sposób odmówić urządzeniom Ergoline kilku zalet, do których należą:

 

  • zastosowanie najnowocześniejszych technologii
  • trwałość
  • komfort użytkowania

 

Producent wykorzystuje nowoczesne technologie, takie, jak Hybrid Performance, czy też Beauty Light LED. Są to bezpieczne, a także bardzo skuteczne rozwiązania. Należy też wskazać na komfort opalania, jaki zapewnia sprzęt Ergoline. Użytkownik może wygodnie, za pomocą jednego przycisku, ustawić dokładny poziom opalenizny. Warto również wskazać na trwałość urządzeń Ergoline. Nawet po kilku latach użytkowania nie tracą one znacząco wartości, przez co wciąż opłacalna jest odsprzedaż. Używane solaria Ergoline.

 

Produkty marki MegaSun

Firma MegaSun wyróżnia się wśród konkurencji, jeżeli chodzi o stosowanie innowacyjnych rozwiązań. Wydaje się, iż głównym celem MegaSun jest postrzeganie marki jako nowoczesnej, czego dowodem jest choćby system Intellisun. Wyposażone w niego go urządzenia wykorzystują aż 6 lamp pigmentujących najwyższej klasy, co gwarantuje idealną opaleniznę. Co więcej, są one bezpieczne dla zdrowia, a także przyczyniają się do produkcji przez organizm witaminy D. Pod względem skuteczności oraz komfortu użytkowania maszyny MegaSun działają prawie tak samo jak  Używane solaria Ergoline. Opalenizna zwykle jest dokładnie taka, jak chce użytkownik. Jedynym w zasadzie mankamentem sprzętu MegaSun jest stosunkowo krótka żywotność. Przyczynia się do niej duża liczba zaawansowanych technologicznie funkcjonalności, które nie zawsze działają prawidłowo. Im jest ich więcej, tym większe ryzyko wystąpienia awarii. Należy też uwzględnić, że nie każda innowacyjna funkcja okazuje się hitem.

 

Używane solaria ErgolineSolarium od firmy Soltron

Ostatnim z omawianych producentów jest Soltron. Firmę postrzega się zwykle jako niezbyt innowacyjną, jednak jej urządzenia cechuje solidność. Nie mniej jednak w ostatnim czasie, coraz częściej również w urządzeniach Soltron pojawiają się nowoczesne technologie. Przykładem jest system Ultra-Performance-Technology, wykorzystujący kilka lamp o odmiennym natężeniu promieniowania, którego celem jest zapewnienie doskonałych efektów opalania.

 

Warto zwrócić uwagę na oryginalny design urządzeń Soltron. Standardem jest instalacja kolorowych świateł oraz tworzenie konstrukcji o niestandardowych kształtach. Należy również podkreślić bardzo dobry stosunek ceny do jakości sprzętu marki Soltron.