skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Solarium UWE

Solarium UWE

Solarium UWE to nowoczesne solarium do profesjonalnych salonów. Posiada wiele przydatnych i nowoczesnych funkcji, które zapewniają komfort użytkowania. Oprócz wyjątkowo mocnych lamp, również tych do opalania twarzy oraz ramion, posiada bardzo mocne pleksi, ochraniające opalającą się osobę, a jednocześnie przepuszczające promienie UV. Jeśli chodzi o lampy, to solarium UWE wykorzystuje lampy Lextra, które emitują światło niebiesko-różowe, dające znacznie lepsze opalanie całego ciała w krótszym czasie.

Pleksi wykorzystywane w tych modelach solariów jest bardzo wytrzymałe, a przede wszystkim odporne na zarysowania i pęknięcia. Przy tym bardzo łatwe do czyszczenia za pomocą środków dezynfekcyjnych. Zamiast tradycyjnego pleksi, w nowszych modelach solarium UWE jest wykorzystany tzw. Lightglass. To mleczna płyta akrylowa, która przepuszcza znacznie więcej, bo o 15%, promieni UV. Dzięki tej technologii opalanie jest krótsze, a efektem jest ładnie zabrązowiona skóra.

Funkcje dostępne w solarium UWE to m.in. Aroma. Podczas opalania ze specjalnych dysz wydobywa się wraz z powietrzem chłodzącym kabinę aromat kojący zmysły. Na początku są to aromaty relaksujące, a pod koniec opalania pobudzające. Opalanie może teraz odbywać się w atmosferze relaksu, w otoczeniu pięknych zapachów, które otulają ciało.

Czym zaskoczy nas solarium UWE?

Solarium UWE Oprócz chłodzącego powietrza producent solarium UWE pomyślał także o chłodzącej mgiełce. Opcja Breeze umożliwia uwalnianie się delikatnej mgiełki . Funkcja ta łączy się z klimatyzacją i daje miłe ochłodzenie.

Solarium UWE ma również bardzo ważną funkcję BreakeSafe. To możliwość zakończenia pracy solarium przed czasem w przypadku pęknięcia pleksi, czy filtra.

Mało spotykaną funkcją jest również Bingo – w trakcie opalania klient ma zapewnioną rozrywkę i może wygrać dodatkowe minuty na solarium.

Solaria te są dostępne w stanie nowym. Można również zakupić je w używanym stanie w naszym sklepie.Tam również znajdują się profesjonalne kosmetyki do opalania oraz pleksi do solarium w atrakcyjnej cenie.

Dostępne są w wyjątkowo eleganckiej edycji Black Power, ale również ze wzorami w lamparcie cętki.