skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Solarium Soltron

Solarium Soltron

Solarium SoltronSolarium Soltron to nowoczesne solarium wyposażone aż w 51 lamp o mocy 160 W każda. Dodatkowo solarium ma w sobie 4 opalacze twarzy o mocy 500 W każdy, z dołączonymi bardzo wydajnymi filtrami Soltron 2, które przeciwdziałają starzeniu się skóry oraz jej nadmiernemu wysuszaniu. Lampy wykorzystane w tym modelu są energooszczędne, co powinno być ogromnym plusem.

Różnica między modelami

Inwestycja w lepszy model solarium szybko zwróci się, dzięki również oszczędności na rachunkach za prąd. Dodano także opalacze ramion, które równomiernie obejmują całe ramiona, dając bardzo jednolitą i piękną opaleniznę. Dla lepszego komfortu użytkowania producent nie zapomniał o wentylatorze nawiewowym, który daje potrzebny przewiew. Jest on regulowany, dzięki czemu klient może nastawić nawiew na konkretną część ciała.

Ten model solarium ma także funkcję bryzy. To bardzo dobry sposób na orzeźwienie się w trakcie opalania. Mgiełka wodna włączana jest w trakcie korzystania z solarium, co daje efekt ochłodzenia i orzeźwienia. Solarium Soltron posiada także funkcję Aroma – dzięki niej klient czuje się jak w aromatycznej kąpieli. Solarium ma pełną klimatyzację, która pozwala na znacznie bardziej komfortowe korzystanie z niego oraz przyjemne oświetlenie wnętrza. W trakcie opalania klienci mogą podziwiać wspaniałe iluminacje świetlne, kojące zmysły i dające przyjemne efekty wizualne. Przede wszystkim solarium jest warte uwagi przez swój piękny design oraz bardzo wydajne lampy. Warte uwagi są bardzo dobrej jakości materiały, z których jest wykonane.

Dużej grubości pleksi sprawia, że nie tylko użytkujące ją osoby mogą bez obaw kłaść się na miejscu do opalania, ale także odporne są na działanie środków odkażających oraz na powstawanie pęknięć. Solaria Soltron mają w środku wyjątkowo mocne pleksi, które nie rysuje się i jest bardzo łatwe do czyszczenia.

Solarium Soltron używane i nowe dostępne u nas!

Sklep Cel-Man Wszystko do solarium oferuje zarówno nowe, jak i używane modele Solarium Soltron w bardzo dobrych cenach i świetnym stanie technicznym. W tym samym miejscu można również doposażyć nasze solarium o kosmetyki do opalania oraz inne solaria, np. fitness.