skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Solarium MegaSun

Solarium MegaSunSolarium MegaSun

Solarium MegaSun to nowoczesne solaria dla profesjonalnych salonów, które cenią sobie jakość, połączoną z bezpieczeństwem. Firma ta oferuje solaria z bardzo dużą ilością dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest Shoulder tanner – wysokociśnieniowy opalacz ramion, który daje równomierną opaleniznę w obszarze ramion i szyi.

W solarium ważne jest utrzymanie higieny, dlatego solarium MegaSun posiada system EasyLift acrylic bench. Płyta akrylowa jest wyjątkowo łatwa do podniesienia do pozwala na wykonanie potrzebnych napraw oraz zadbanie o czystość urządzenia.

Solarium MegaSun posiada innowacyjny system sześciu lamp pigmentujących Intellisun, które gwarantują trwałą opaleniznę i szybkie opalanie dzięki zwiększonej produkcji melaniny. Mają one bardzo bio-pozytywne efekty zwiększenia produkcji witaminy D w organizmie. Opalanie jest wyjątkowo skuteczne, ale również bezpieczne, dzięki skróceniu czasu naświetlania skóry.

Co oferuje solarium MegaSun?

Solarium posiada bardzo ergonomiczny, a przy tym intuicyjny wyświetlacz, który sprawia że samodzielnie wybierzemy idealne dla nas ustawienia opalania. Daje to pełną swobodę wyboru czasu opalania oraz jego intensywności. Dostępne programy opalania to:

  •  Basic – podstawowy program, który tworzy delikatną i długotrwałą opaleniznę oraz znacznie zwiększa wydzielanie się witaminy D
  • Mediterranean – program pomagający w wytwarzaniu się melaniny oraz witaminy D
  • Caribic – program idealny dla osób, które rzadziej korzystają z solarium i pragną długotrwałej opalenizny oraz potrzebują większej dawki witaminy D

Solarium MegaSun posiada również bardzo dobry system wentylacji oraz nowoczesne dodatki takie jak Bluethoot, dzięki któremu klient może w trakcie opalania słuchać własnej muzyki. Wszystkie te funckje sprawiają, że jest ono bardzo nowoczesne i zapewnia pełen komfort użytkowania.

Solaria dostępne jest w naszym sklepie. Można tam również kupić profesjonalne kosmetyki do opalania oraz pleksi do solarium w bardzo atrakcyjnej cenie.