skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Używane łóżka do solarium

Używane łóżka do solarium nie oznacza, że są stare. Wszystkie przechodzą szczegółowy  przegląd techniczny. Części zużyte zostają wymienione. Niektóre solaria używane ze względu na małą eksploatację wyglądają jak nowe. Na solaria używane udzielamy gwarancję. Znając doskonale wymagania i zapotrzebowanie rynku bardzo dużą rolę przywiązujemy do konieczności posiadania bogatej oferty solariów używanych.

Największym celem jest dla nas utrzymanie najwyższego standardu przygotowania wszystkich łóżek używanych. Nie zależy nam bowiem na jednorazowej sprzedaży, a długoletniej i zadowalającej klienta współpracy. Klienci są dla nas jak partnerzy, dbamy aby zakupy w naszym sklepie internetowym były satysfakcjonujące przez wiele lat. Z należytą dokładnością sprawujemy opiekę i serwisujemy Używane łóżka do solarium.

Aby doprowadzić Używane łóżka do solarium do właściwego stanu zarówno wizualnego jak i technicznego konieczne jest włożenie mnóstwa wysiłku, pracy i czasu. We wszystkich solariach używanych wykonujemy szereg ważnych, ale czasochłonnych prac.

Mamy świadomość że każdy przestój wynikający z usterki to dla właściciela salonu ogromne koszty i strata klientów.

W naszej ofercie  mamy zarówno nowe jak i Używane łóżka do solarium takich marek jak :  Ergoline, Soltron, MegaSun, Uwe.

Jak wybrać używane łóżko do solarium?

Decydując się na łóżko używane w naszej firmie jednocześnie masz pewność, że kupujesz:

  • towar w pełni sprawny, po odpowiednich przeglądach
  • towar w pełni bezpieczny, bez żadnych ukrytych usterek
  • Produkt z gwarancją
  • Produkt  ze znanego i pewnego źródła,
  • bardzo starannie przygotowany pod kątem wizualnym i technicznym

Niezależnie od tego gdzie posiadasz swój salon, jesteśmy w stanie wysłać  lub dostarczyć produkty na terenie całej Polski.

Niezależnie od tego ile solarium ma lat,  jesteśmy w stanie wykonać w standardzie w pełni spełniającym wymagania europejskiej norm.

O normie wiemy wszystko – 100% bezpieczeństwa.

Najlepsze łóżka do solarium

Nasza oferta 

W razie pytań lub nie jasności skontaktuj się z nami.

Używane łóżka do solarium    Używane łóżka do solarium    Używane łóżka do solarium  Używane łóżka do solarium

Używane łóżka do solarium?

Na początku rozkręcania biznesu, przy otwieraniu własnego salonu solarium bardzo ciężko jest zaopatrzyć swój lokal w sprzęt nowy, prosto od producenta. Niestety zakup jednego łóżka wiąże się czasem z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu tysięcy. A w lokalu jedno łóżko to za mało. Tak więc drugą opcją, bardziej opłacalną jest kupienie sprzętu używanego. Przy kupnie sprzętu używanego najważniejsze jest zadbanie o sprawdzenie czy wszystko w nim działa, a dotychczas były robione wszystkie niezbędne przeglądy i serwisowania. Sprawdzenie dokumentów oraz wypróbowanie. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że sprzęt jest bezpieczny i nie będzie zagrażał życiu i zdrowiu naszych klientów. Szukasz naprawdę solidnych lamp w dobrej cenie? Sprawdź koniecznie lampy w ofercie Cel-Man.