skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Nowe łóżka do solarium

Nowe łóżka do solarium. Decydując się na zakup wyposażenia do solarium stajemy przed wyborem czy zdecydujemy się na nowe łóżka do solarium lub używane. W ofercie firmy Cel-Man znajdą Państwo i jedne i drugie.
W naszym sklepie internetowych mamy znane i cenione marki takie jak: ERGOLINE, SOLTRON, OPAL FITNEES, UWE.

Nowe łóżka do solarium

Marka Ergoline jest niekwestionowanym Numerem 1 i to nie tylko wśród właścicieli profesjonalnych solariów zarówno nowych i używanych. Jakość stale jest w cenie. Praktyka bowiem pokaże od razu, czy solarium spełnia wysokie wymagania, czy też nie. Wszystkie Nowe łóżka do solarium  Ergoline charakteryzują się starannie dobranymi materiałami, doskonałym wykonaniem i wyjątkową prostotą obsługi podczas prac konserwacyjnych. Nasza oferta :

Nowe łóżka do solarium

Nowe łóżka do solarium

Ergoline Affinity 900 super cena

 

Eroline Prestige 1400

Nowe łóżka do solarium

Nowe łóżka do solarium Soltron to marka godna zaufanie oferująca produkty o świetnym stosunku ceny do jakości. Soltron to niezwykły design i wysoki komfort opalania dla klientów salonu solaryjnego. Wysoka wydajność, a jednocześnie energooszczędna praca lamp na ciało i opalaczy twarzy w technologii Ultra Performance. Eleganckie wykończenie z użyciem wysokiej jakości materiałów. Efektowne iluminacje świetlne. Obszerna, profilowana dolna pleksi zapewni wysoki komfort opalania. W naszej ofercie :

Soltron XXL -120

 

Nowe łóżka do solarium Tanzi  z największym doświadczeniem na polskim rynku. Wyprodukowaliśmy 9 modeli kabin wyposażonych w ciekawe i doceniane rozwiązania. Stworzyliśmy kabinę dwuosobową, zaprojektowaliśmy urządzenia pionowe z klimatyzacją, opalaczem ramion i wielopunktowym nawiewem.

Nowe łóżka do solarium

 

Nowe łóżka do solarium

Na początku rozkręcania biznesu, przy otwieraniu własnego salonu solarium bardzo ciężko jest zaopatrzyć swój lokal w sprzęt nowy, prosto od producenta. Niestety zakup jednego łóżka wiąże się czasem z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu tysięcy. A w lokalu jedno łóżko to za mało. Tak więc drugą opcją, bardziej opłacalną jest kupienie sprzętu używanego. Przy kupnie sprzętu używanego najważniejsze jest zadbanie o sprawdzenie czy wszystko w nim działa, a dotychczas były robione wszystkie niezbędne przeglądy i serwisowania. Sprawdzenie dokumentów oraz wypróbowanie. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że sprzęt jest bezpieczny i nie będzie zagrażał życiu i zdrowiu naszych klientów. Szukasz naprawdę solidnych lamp w dobrej cenie? Sprawdź koniecznie lampy w ofercie Cel-Man.

Solarium ceny

Codziennie mamy nawet kilkadziesiąt zapytań o ceny solariów. Aby zapewnić Państwu najlepszą ofertę w najlepszych cenach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

.