skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

 Solaria ERGOLINE

Jakość stale jest w cenie. Solaria Ergoline są tego najlepszym przykładem. Praktyka bowiem pokaże od razu, czy solarium spełnia wysokie wymagania, czy też nie. Wszystkie profesjonalne urządzenia do opalania firmy Ergoline charakteryzują się starannie dobranymi materiałami, doskonałym wykonaniem i wyjątkową prostotą obsługi podczas prac konserwacyjnych.

Kto inwestuje w profesjonalne urządzenia do opalania firmy Ergoline, dokonuje świadomego wyboru i wie na co może w zamian liczyć. Codzienna praca salonu solaryjnego pokazuje co dobre, a co złe. Każda część, każdy element tworzący solarium zostaje bowiem poddawany ciężkim próbom wytrzymałościowym. Wszystkie materiały, z których produkuje się urządzenia Ergoline, sprawdzane są bardzo dokładnie pod kątem przydatności – zarówno jeśli chodzi o wytrzymałość na promieniowanie UV, odporność na zarysowania, czy też tolerancję na środki czyszczące. Jednym słowem jakość, którą nawet poświadczają wysokie ceny używanych solariów.

Solaria SOLTRON

Soltron to niezwykły design i wysoki komfort opalania dla klientów salonu solaryjnego. Wysoka wydajność, a jednocześnie energooszczędna praca lamp na ciało i opalaczy twarzy w technologii Ultra Performance. Eleganckie wykończenie z użyciem wysokiej jakości materiałów. Efektowne iluminacje świetlne. Obszerna, profilowana dolna pleksi zapewni wysoki komfort opalania.

Solaria OPAL FITNEES

Komfort i skuteczność opalania
W
Opalu Fitness lampy ustawione są w ergonomiczny kształt, a ich liczba tak dobrana, aby uzyskać optymalne efekty opalania przy niskich kosztach eksploatacji. Elektroniczny system sterowania umożliwia płynną regulację nawiewu a w wersji LUX również głośności muzyki i działania bryzy. Wyjmowany stopień podłogowy pozwala na wygodne opalanie nawet bardzo wysokim klientom. Opcjonalnie montowana podłoga lustrzana zapewnia wyjątkowy efekt estetyczny i lepszy rozkład promieniowania.

Solaria UWE

Ekskluzywna seria Alpha Deluxe z MegaSun imponuje eleganckim designem, połączonym z potężnymi elementami i wyjątkowymi funkcjami w profesjonalnych solariach w segmencie premium. Wyjątkowo innowacyjny w technologii i wzornictwie, a także niezaprzeczalnie mocny w działaniu.