skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Najlepsze kosmetyki do solarium – Magical Sun, Australian Gold i Cheers Caribbean

Porównanie najlepszych marek kosmetyków do solarium.

Australian Gold, Magical Sun, Cheers Caribbean

AUSTRALIAN GOLD

Australian Gold w gabinetach kosmetycznych oraz solariach jest marką znaną od 20 lat. W ofercie znajdują się kosmetyki do opalania oraz profesjonalne kosmetyki do solarium o wysokiej skuteczności z wyciągami z truskawek, z DHA, a także brązowym cukrem. Można znaleźć m.in. niezawodny Dark Tanning Acelerator, przeznaczony do stosowania przed opalaniem, Daringly Bronzer – balsam z formułą brązującą z aktywnym DHA oraz Eye Candy – kosmetyk łączący w sobie siłę ekstraktu z truskawek, działającego przeciwutleniająco oraz witaminy E, przyspieszającą regenerację skóry po opalaniu. Występują w nim również naturalne bronzery, utrwalające piękny odcień opalenizny.

MAGICAL SUN

Produkty do opalania Magical Sun są dedykowane dla osób, które często korzystają z solarium. Ta marka ma w swojej ofercie bardzo profesjonalne kosmetyki utrwalające opaleniznę i dbające o kondycję skóry. W ofercie znajdują się m.in. aktywatory opalania – Green Tea, zawierające tyrozynę stymulującą wydzielanie się melaniny w skórze, ale również skuteczne bronzery, akceleratorami przyspieszającymi pojawianie się pigmentu. Dodatkowo kosmetyki do solarium Magical Sun mają w swoim składzie naturalne ekstrakty z marchwi, a także masło kakaowe i wyciąg z orzechów. Wyciąg z zielonej herbaty zwalcza szkodliwe utleniacze, które pojawiają się podczas intensywnego opalania. Żeń-szeń rewitalizuje ją i nadaje wspaniałego wyglądu. Magical Sun to profesjonalne kosmetyki do solarium, które dbają o różne aspekty skóry, ale też o piękną opaleniznę, bez smug, która utrzyma się na dłużej.

CHEERS CARIBBEAN

Magical SunKosmetyki do solarium Cheers Caribbean Gold posiadają innowacyjną formułę Tight Technology, dzięki czemu można zadbać zarówno i wspaniałą opaleniznę, jak i kondycję skóry. Kosmetyk ma w swoim składzie kofeinę, która wspomaga odchudzanie i skutecznie napina skórę. Działanie ujędrniające wspiera także obecność masła Shea oraz olejku migdałowego, które zatrzymują wodę wewnątrz skóry. Staje się ona bardzo nawilżona i gładka. Kosmetyki do opalania marki Cheers Caribbean Gold jako jedne z niewielu tego typu produktów dbają nie tylko o naturalną opaleniznę, ale także o jędrność skóry i jej nawilżenie. Sekretem firmy są produkty ze składnikami odżywczymi: karmelem, DHA oraz tyrozyną, która zatrzymuje melaninę w skórze, przez co opalenizna zostanie z nami na dłużej.