skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Lampy Magnetic

Lampa Magnetic brązująca Niemieckiej firmy które dzięki nowej technologii charakteryzują się długą żywotnością ,stabilnymi parametrami UV a przede  wszystkim znakomitym efektem głębokiej i trwałej opalenizny.

Pomimo wysokiego współczynnika UVA/UVB 3,0% lampa nie parzy i daje piękną brązową opaleniznę.   Dzięki nowatorskiej konstrukcji elektrody wyeliminowano problem czarnienia końcówek lamp.

Magnetic jest nową serią lamp, która przez naszych klientów została uznana za produkt roku 2013! Dzięki nowatorskiej konstrukcji elektrody, został wyeliminowany problem „czarnych końcówek”, który był utrapieniem dla właścicieli salonów solaryjnych. Potrójna kontrola jakości oraz 25 letnie doświadczenie w produkcji lamp UV, pozwoliły na stworzenie lampy, która pracuje stabilnie przez cały okres użytkowania.

MagneticNasza oferta jest zawsze kompleksowa i najwyższej jakości. Na pierwszym miejscu stawiamy realizacje każdych, nawet najbardziej wymagających oczekiwań naszych klientów.

Nasze produkty zawsze dobrane są w sposób zapewniający największy komfort i jakość podczas użytkowania. Naszą misją jest satysfakcja właścicieli salonów solaryjnych.

Nasze lampy do solarium gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa jak i długi okres eksploatacji. W ofercie znajdziemy również specjalistyczne kosmetyki do opalania znanych i cenionych producentów bez których nawet najlepsze solaria nie dadzą wspaniałej opalenizny.

 

Firma CEL-MAN działa na rynku solaryjnym od 1999 roku. Nasi partnerzy handlowi są zawsze rzetelni i godni zaufania.

CEL-MAN proponuje:

  • lampy solaryjne – NEW TECHNOLOGY,HANAU,SYLWANIA,BERMUDA GOLD
  • kosmetyki solaryjne – AUSTRALIAN GOLD, CHEERS, MAGICAL SUN,DEVOTED CREATIONS, ART OF SUN
  • pleksi do solarium
  • akcesoria

Nasza oferta lamp Magnetic.