skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

New Technology Quatro

Lampy Quatro zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.
Współczynnik opalania na poziome 2,6% zapewnia piękną oraz długotrwałą opaleniznę a długa elektroda gwarantuje stabilną pracę lampy przez 800 godzin.

Niezwykle ważnym elementem zapewniającym zadowolenie klientów i sukces prowadzonych działań są stosowane w urządzeniach lampy. W naszej ofercie znajdą Państwo następujące produkty:

QUATRO 160W UVA/UVB 2,6%

Quatro 180W UVA/UVB 2,4%

 Wprowadzając je na rynek wzięliśmy pod uwagę zarówno oczekiwania naszych klientów prowadzących solaria, jak i bezpieczeństwo i zadowolenie opalających się osób.

Firma CEL-MAN w swojej ofercie posiada lampy UV do wszystkich typów solarium znanych i cenionych producentów takich jak: NEW TECHNOLOGY,BERMUDA GOLD,HANAU. SąW ofercie lapmy wysoko, jak i niskociśnieniowe, lampy standardowe, brązujące i podwójnie brązujące, w technologii Solglass, które mogą pracować w każdym urządzeniu opalającym, jakie powstało w długiej historii branży solaryjnej na świecie.

Quatro

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki asortyment lamp – lampy w Normie 0.3, lampy typu Longlife, lampy wykonane w technologi SolGlass, lampy do urządzeń z elektronicznymi układami zapłonowymi. Jeśli mają państwo dylemat co do wyboru lamp to zapraszamy do kontaktu z nami – doradzimy państwu w doborze rodzaju lamp na podstawie zapotrzebowania w danym lokalu.

 

Kontakt do nas : 

tel: +48 608 509 955

e-mail: [email protected]