skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

                    New Technology Phase

Lampa Phase do solarium firmy New Technology zostały stworzone z najwyższej jakości komponentów. Są zaprojektowane do współpracy ze wszystkimi urządzeniami, zarówno stojącymi, jak i łóżkami. Szeroki program lamp do solarium oferuje lampy w całej gamie długości oraz mocy od 80 do 220 watów. Jedna z najbardziej rozbudowanych serii lamp. Najwyższa jakość i moc opalania z zachowaniem wyjątkowo korzystnego stosunku ceny do czasu pracy lampy. Prezentujemy Państwu lampę 160 W na krótkiej elektrodzie o przewidywanym czasie pracy do 600 godzin o współczynniku opalania 3,0% i 3,5%

Phase to szeroka gama lamp do solarium wyposażonych w krótką elektrodę i o różnych mocach. Charakteryzuje się dobrymi parametrami opalania oraz zachowaniem korzystnej relacji ceny do czasu pracy lampy.

New Technology Phase – w użyciu te lampy solarne pokazują imponująco, jak szybko opracowano i zrealizowano nasze “know how” w opracowaniu lampy NEW TECHNOLOGY ®. Opalarki New Technology oferują najwyższą wydajność UV-A do bezpośredniego pigmentowania skóry.  Dostępne są lampy solarium o zawartości UV-B od 0,7% do 2,8%.

W kompleksowo przygotowanej  ofercie firmy Cel-Man znajdą Państwo szeroki wybór lamp solaryjnych. New Technology Phase posiadamy w asortymencie między innymi :

Phase VI Plus 160W UVA/UVB 3,5%

PHASE VI 160W UVA/UVB 2,8%

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Phase