skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955


Hybrid Red SPIN POWER – NOWOŚĆ

Lampy Hybrid Red SPIN POWER to innowacyjne połączenie promieniowania UV i światła czerwonego. Rozwiązanie to sprawia, że światło dociera w głębsze warstwy skóry i powoduje znaczny wzrost produkcji melaniny, a efekty opalania są intensywniejsze i trwalsze. Zastosowanie lamp hybrydowych przyczynia się do:

 • Stymulacji produkcji kolagenu
 • Polepszenia jędrności i elastyczności skóry
 • Redukcji zmarszczek i rozstępów
 • Zapobiegania wypadaniu włosów
 • Regulacji ciśnienia krwi
 • Poprawy ukrwienia naczynek
 • Zmniejszenia uczucia stresu i zmęczenia
 • Przyspieszenia metabolizmu
 • Wzmocnienia układu odpornościowego
 • Redukcji charakterystycznego zapachu po opalaniu
 • Spowolnienia procesu starzenia się skóry
 • Zwalczania stanów zapalnych

Hybrid Red Po raz pierwszy zastosowanie światła czerwonego (kolagenowego) nie spowodowało obniżenia wartości promieniowania UV. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz wyselekcjonowaniu najkorzystniejszych długości fal prezentujemy lampę, która zapewni nie tylko wyjątkowy złoty kolor opalenizny, ale sprawi, że cały nasz organizm będzie funkcjonował lepiej.

Hybrid Red

Hybrid Red wykazuje działanie odmładzające i poprawiające kondycję skóry. Badania wykazały, że światło o długości fali 610-640 nm dociera do głębiej położonych partii skóry i dzięki temu regeneruje i  poprawia ich metabolizm i mikrocyrkulację krwi – co daje lepsze ukrwienie a w rezultacie przyczynia się do jędrności skóry. Również szybciej oczyszcza się z toksyn, nabiera zdrowego blasku.

Specjalny kształt lampy pozwolił na uzyskanie dodatkowego efektu Heat Up!, który sprawia, że w trakcie sesji mięśnie rozluźniają się, a my możemy się odprężyć i zrelaksować. Dodatkowo Hybrid Red sprzyja wydzielaniu endorfin, dlatego po opalaniu czujemy się wypoczęci i szczęśliwi.

Nasza oferta zawiera między innymi :

Hybrid Red 160W Electronic

Hybrid Red 180W Electronic 1,9m

Hybrid Red SPIN 160W Longlife

 

Hybrid Red SPIN 160W Longlife to nowa lampa opalająca o unikalnym kształcie spirali. Ale to nawet więcej niż klasyczna lampa – zapewnia nie tylko piękną, długotrwałą opaleniznę, ale także zapewnia więcej bio-pozytywnych zalet. Po raz pierwszy połączenie czerwonego światła i promieni UV nie powoduje zmniejszenia właściwości opalania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i doborowi najkorzystniejszych długości fal, prezentujemy lampę, która nie tylko zapewni unikalną złocistą opaleniznę, ale także sprawi, że nasze ciało będzie lepiej funkcjonować.

Światło emitowane przez lampy Hybrid Red wykazuje wyjątkowe właściwości odmładzające i dociera do głębokich warstw skóry. Badania wykazały, że światło o długości fali 405-440 nm osiąga głębokość 2,5 cm w głąb skóry, dzięki czemu może regenerować uszkodzone komórki skóry, poprawić metabolizm i mikrocyrkulację krwi – skóra jest lepiej natleniona, oczyszczona z toksyn szybciej, zmarszczki są wyraźnie płytsze, a ich nierówności są wygładzone.

 

unikalne połączenie światła czerwonego i UV bez ograniczenia właściwości  opalających
– wyjątkowa, intensywna i długotrwała opalenizna
– widoczne odmłodzenie: spłycenie zmarszczek i pełna blasku skóra
– efekt Heat Up! to więcej endorfin, czyli lepsze samopoczucie
– poprawa metabolizmu komórek i mikrokrążenia krwi = lepsze funkcjonowanie  organizmu
– efektowny wygląd lampy, który przyciąga wzrok