skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

High Power PiK

Seria lamp High Power PiK stworzona została z myślą o najbardziej wymagających klientach, oczekujących bezkompromisowej pracy przez cały okres żywotności lampy oraz błyskawicznych efektów opalania.

Jedna z pierwszych na polskim rynku lamp brązujących o tak dużej emisji promieniowania UVA. Współczynnik SEF na poziomie 3,3 gwarantują szybką i trwałą opaleniznę. Lampa Pik jest typowo brązująca (nie mylić z łagodną).

Seria lamp High Power stworzona została z myślą o najbardziej wymagających klientach, oczekujących 1000godzinnej bezkompromisowej pracy oraz błyskawicznych efektów opalania.

Jedna z pierwszych na polskim rynku lamp brązujących o tak dużej emisji promieniowania UVA. Współczynnik SEF na poziomie 3,3 gwarantuje szybką i trwałą opaleniznę. Lampa typowo brązująca.

Seria lamp High Power PiK stworzona została z myślą o najbardziej wymagających klientach, oczekujących 1000 godzinnej bezkompromisowej pracy oraz błyskawicznych efektów opalania. Jedna z pierwszych na polskim rynku lamp brązujących o tak dużej emisji promieniowania UVA. Współczynnik SEF na poziomie 3,3 oraz parametry kodu UV 100-R-44/4,2 gwarantują szybką i trwałą opaleniznę. Lampa Pik jest typowo brązująca (nie mylić z łagodną).

New Technology to najwyższa jakość i wyjątkowy stosunek wartości do ceny. Jak wskazuje nazwa naszego produktu, najnowsza technologia gwarantuje najwyższą jakość.

High Power PiKW naszej ofercie znajdą Państwo między innymi :

  • High Power PiK 1000 Longlife 160W  – Seria lamp High Power PiK stworzona została z myślą o najbardziej wymagających klientach, oczekujących bezkompromisowej pracy przez cały okres żywotności lampy oraz błyskawicznych efektów opalania.
  • High Power PiK 2000 ,180W 2m – Jedna z pierwszych na polskim rynku lamp brązujących o tak dużej emisji promieniowania UVA. Współczynnik SEF na poziomie 3,3 gwarantują szybką i trwałą opaleniznę. Lampa Pik jest typowo brązująca (nie mylić z łagodną).