skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Lampa Flame

Lampa Flame jest jedną z najlepszych lamp jaką New Technology kiedykolwiek miało w swojej ofercie. Niebywała moc w połączeniu ze szkłem SolGlass gwarantuje wspaniały efekt opalania.
Połączenie szlachetnych gazów stosowanych w lampach brązujących (wysokie UVA 50) z szkłem bardziej przepustowym w niskim spektrum (UVB) czyni tą lampę wyjątkową.

Lampa Flame

Lampa Flame do solarium firmy New Technology zostały stworzone z najwyższej jakości komponentów. Są zaprojektowane do współpracy ze wszystkimi urządzeniami, zarówno stojącymi, jak i łóżkami. Szeroki program lamp do solarium oferuje lampy w całej gamie długości oraz mocy od 80 do 220 watów.

Dzięki temu lampa zyskała walory lampy agresywnej i brązującej w jednym, uzyskując tym samym nazwę lampy PODWÓJNIE BRĄZUJĄCEJ.

Lampy  Flame to najbardziej „agresywne” lampy jakie pojawiły się w ofercie firmy New Technology. Ich niebywała moc to przede wszystkim zasługa wykorzystania szkła Sol Glass, które zapewnia bardziej efektywną przepuszczalność promieni ultrafioletowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy lampy 100W, 160W, 180W electronic oraz longlife z czasem pracy od 600 do 1000 godzin.

 

Technologia SOL GLASS w znaczący sposób zwiększa moc i efektywność promieniowania UV w zakresie 290 – 320 nm. Lampa FLAME oraz technologia SOL GLASS wyprzedzają produkowane do tej pory lamy o całą epokę. Największa moc promieniowania UVA oraz wzmocnione promieniowanie UVB powodują szybkie tworzenie pigmentu oraz jego natychmiastowy brązowy kolor.

Lampa Flame to przede wszystkim najnowsza, innowacyjna technologia szkła
o nazwie SOL GLASS oraz specjalnie stworzone na jej potrzeby
i niekonwencjonalnie połączone fosfory, mieszanki szlachetnych gazów, a także elektrody wykonane z niezwykle trwałych materiałów oraz zmieniony sam proces technologiczny produkcji lamp.
Dzięki temu każdy właściciel salonu solaryjnego może oferować swoim klientom pełną podwójną moc i maksymalne efekty opalania w całym okresie żywotności lamp.

FLAME to podwójnie brązujące lampy najnowszej generacji, które pod względem mocy, efektów opalania i jakości samych lamp zdecydowanie wyprzedzają inne produkty oferowane na rynku solaryjnym oraz technologie,
w których zostały wykonane.