skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Devoted Creations

Devoted Creations to jedna z najbardziej znanych marek kosmetyków do opalania na świecie! Świetna jakość, szokujące opakowania i niewiarygodna skuteczność to najkrótsza charakterystyka amerykańskich balsamów i kremów, które od lat zdobywają zwolenników na wszystkich kontynentach.

W ostatnich latach znacznie zmieniło się postrzeganie opalania w solarium.

Devoted Creations

Dziś decydując się na wizytę w salonie nie kierujemy się tylko względami estetycznymi, coraz częściej wybieramy seans na solarium ze względu na to, że taka właśnie usługa jest zdecydowanie bezpieczniejsza i zdrowsza niż godziny spędzone na plaży. Tak, to prawda, bowiem tylko opalając się na dobrej klasy urządzeniach, wyposażonych w dobre i sprawdzone lampy, mamy możliwość pełnej kontroli dawki promieniowania UV. Odpowiedni dobór urządzenia, czasu zabiegu i wywiad przeprowadzony przez wykwalifikowanego pracownika to dziś standard wysokiej jakości usługi. Nie można jednak zapomnieć o równie ważnej składowej co same urządzenia, mowa tu oczywiście o kosmetykach do stosowania przed i po opalaniu w solarium.

Dlaczego? Odpowiedzi jest co najmniej kilka. Balsamy do opalania w solarium nie tylko chronią skórę, zapewniając jej świeżość i młody wygląd, ale także pomagają jej wchłonąć promieniowanie UV. Nie stosując odpowiednich kremów, narażamy swoją skórę na utratę wilgotności, utlenianie białka i tłuszczu, skóra traci elastyczność, traci kolagen.

Devoted CreationsTylko odpowiedniej jakości balsamy zabezpieczają skórę przed niekorzystnymi reakcjami!
Rolą dobrego kosmetyku jest dostarczenie skórze dodatkowych substancji odżywczych, zapewnienie niezbędnych kwasów tłuszczowych, odpowiedniej ilości witamin. Jak w całej masie kolorowych buteleczek i saszetek rozpoznać produkty warte zainteresowania? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy dokładnie przeczytać skład produktu podany na opakowaniu.

 

Czy wiecie, że na pierwszym miejscu podaje się składnik, którego w danym produkcie jest najwięcej?
Jeżeli na pierwszym miejscu jest woda, to warto się zastanowić, dlaczego korzystając z solarium zamiast saszetki nie sięgacie po butelkę wody? Przecież zarówno w butelce mineralnej, jak i w 99% oferowanych produktów do opalania głównym składnikiem jest woda!

Nie warto płacić za coś, co nie da pełnej satysfakcji, a jeżeli chcecie zaoferować sobie coś naprawdę ekstra, sięgnijcie po produkty Devoted Creations!

To jedyna marka, której wszystkie balsamy produkowane są na bazie aloesu – jednego z najlepszych naturalnych składników nawilżających, niezwykle często wykorzystywanego w medycynie. Aloes to nie tylko nawilżanie, to także bogate źródło witamin A, C, E oraz witamin z grupy B, a także kwasu foliowego i niacyny, dzięki czemu przeciwdziała starzeniu się skóry i działa kojąco na drobne podrażnienia.

Linia kosmetyków Devoted Creations to kompletny program wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla każdego rodzaju skóry, każdego fototypu, z bogatą ofertą różnorodnych pod względem ceny balsamów. To także marka, która od lat skutecznie wypiera konkurencję, gdyż jakości oferowanej przez Devoted Creations nie może dorównać nikt, żaden produkt i żaden producent!

Devoted Creations