skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Australian Gold

Od ponad 25 lat australijska marka  Australian Gold nieustannie produkuje balsamy o doskonałej sile brązowienia, zaawansowanej pielęgnacji skóry i niezrównanych wynikach. Australijski lotion Gold Accelerator nadal jest największym sprzedawcą w branży. Nowe technologie, takie jak mieszanka DermaDark, utrzymują australijskie złoto w czołówce branży jako najbardziej rozpoznawalnej marki.

 

Australian Gold to firma, która od ponad 20 lat dba o skórę miłośników opalania w solarium i na plaży. Kosmetyki opatrzone logo z koalą nie tylko przyspieszają opalanie, ale dbają o odpowiednie nawilżenie i piękny wygląd naszej skóry.

 

Australian Gold

Filozofia firmy zawsze opierała się na zapewnieniu wysokiej jakości oferowanych produktów. Balsamy marki Australian Gold wyróżniają się na tle innych kosmetyków do solarium nie tylko dzięki charakterystycznym opakowaniom, ale także ze względu na piękne, długo utrzymujące się zapachy.

Chociaż Australian Gold jest firmą amerykańską nie może uciec od oczywistych skojarzeń z Antypodami. Australia i jej złoto stało się inspiracją do stworzenia marki, która w dużej mierze opiera się na naturalnych składnikach spotykanych tylko tam.

Australian Gold

Australian Gold oferuje szeroką gamę produktów do opalania zarównona plaży, jak i w solarium.

Kosmetyki do solarium dostępne są zarówno w saszetkach lub mniejszych tubach (pojemności 15-30ml), jak i większych butelkach (250-400 ml). W ofercie dostępne są również produkty po opalaniu.

W naszej ofercie Australian Gold posiadamy między innymi :

Dark Tanning Akcelerator – Nr 1 wśród podstawowych kosmetyków do opalania w solariach. Egzotyczna i doskonale opalająca formuła przyśpiesza naturalny proces pigmentacji !

Daringly Black 25xbronzer 250 ml Ten balsam z 25-krotną formułą brązującą łączy w sobie miksturę naturalnych bronzerów i najwyższej jakości DHA. Gwarantowany intensywnie ciemny kolor, który utrzyma się na dłużej.

Eye Candy 250 ml 15 krotne połączenie naturalnych bronzerów oraz DHA dla natychmiastowego, tropikalnego odcienia opalenizny, Ekstrakt z truskawek – działa antyoksydacyjnie, tworzy na skórze ochronną warstwę, koi bardzo sucha skórę, Brązowy cukier w połączeniu z wit. E odżywia skórę, sprawiając iż staje się gładka, jędrna i zdrowa.

Zapraszamy do SKLEPU