skip to Main Content
Skontaktuj się z nami: +48 608 509 955

Art of SunArt of Sun

Art Of Sun to niemieckiej produkcji kosmetyki do solarium  znane i rozwijane od początków branży solaryjnej. Słyną z produktów dedykowanych do konkretnych partii ciała (nogi, twarz, dekolt). Dzięki swojej formule idealnie pogłębiają opaleniznę, nie dając uczucia pieczenia czy rozgrzania. Do tego mają cudowne zapachy i dużą skuteczność.

 

Pięknie opalone nogi i twarz to  tylko z kosmetykami  firmy Art Of Sun. W naszej ofercie znajdą Państwo: 

Perfect Lex z tingle 125 ml Art of Sun

Perfect Lex to kosmetyk do opalania, który zawiera składnik rozgrzewający Tingle Light+.

Składnik Tingle Light+ wywołuje efekt ocieplenia i mrowienia skóry, dzięki temu zwiększa się ukrwienie skóry, a tym samym jej jędrność. Dzięki oddziaływaniu promieni UV aktywuje się system limfatyczny i rozpoczyna proces opalania skóry.

 

Perfect Lex bez tingle 125 ml   

Alternatywą dla Tingle Light+ jest formuła Heatless-Extreme-Bronzer, która zwiększa ukrwienie i napina skórę, nie powodując jej rozgrzewania ani poczucia pieczenia. Perfect Lex heatless to profesjonalny kosmetyk do opalania, który jest odpowiedzią na nasze wyobrażenie o pięknych nogach.

 

Perfect Face o pojemności 5 ml i 50 ml 

Art of Sun Twarz, szyja i dekolt to strefy gdzie skóra jest najbardziej delikatna i wyjątkowo podatna na działanie czynników zewnętrznych, dlatego potrzebuje szczególnej ochrony.

Kwas hialuronowy jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających – wiąże wodę, chroni przed wysuszeniem i wygładza naskórek. Aktywny potrójny zapewnia doskonałe efekty przyspieszające opalanie.